• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Iş Kazası Yine Bir Can Aldı

İş Kazası Yine Bir Can Aldı
23 Temmuz 2015

%C4%B0%C5%9F-Kazas%C4%B1-Yine-Bir-Can-Ald%C4%B1-620x330.jpg


Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Bafa Mahallesi’nde özel bir şirket tarafından işletilen maden ocağındaki iş kazasında bir işçi yaşamını yitirdi.

Alınan bilgiye göre, işçilerden Ethem Bursa (51), Pınarcık mevkiindeki alüminyum madendeki galeride 200 metre derinlikte makine yardımıyla kazı çalışması yürütürken direklerden biri üzerine devrildi.

Arkadaşlarınca galeriden çıkarılan Bursa, 112 acil servis ekiplerince 75. Yıl Milas Devlet Hastanesinekaldırıldı. Bursa, müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Hastane morguna alman Bursa’nın cenazesi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla Adli Tıp Kurumu Muğla Şubesine gönderilecek. Evli ve 2 çocuk babası olduğu bildirilen Bursa’nın, 7 yıldır maden ocağında çalıştığı ve emekli olmaya hazırlandığı öğrenildi.EGE_TELGRAF_20150723_3.jpg
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst