• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Iş Makinesi Kızılırmak'a Düştü: 1 Yaralı

İş makinesi Kızılırmak'a düştü: 1 yaralı
Sivas'ta telef olan koyunları sudan çıkartma çalışmaları sırasında Kızılırmak'a düşen iş makinesinin operatörü yaralandı
Eklenme: 05 Temmuz 2015, 15:29 / Güncelleme: 05 Temmuz 2015, 15:29

Sivas'ta, Kızılırmak'a düşen iş makinesinin operatörü yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Kızılırmak'ın tarihi Eğri Köprü civarında, ırmakta, telef olmuş 4 koyun gören vatandaşlar, durumu Sivas Belediyesine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye belediyeye ait şirketin iş makinesi yönlendirildi.

Ahmet Erdin'in (30) kullandığı kepçe, sudaki telef olan koyunları çıkartmak istediği sırada ırmağa düştü.

Hafif yaralanan ve kendi imkanlarıyla ırmaktan çıkan Erdin, ambulansla Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldı.

Olay yerine getirilen vinçle, kepçeyi ırmaktan çıkartmak için çalışma başlatıldı.

Kaynak : AA
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst