• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakanlık Isg-katip'e Erişim Hakkında.

Ali KİLCİ

Yönetim Grubu
Katılım
12 Ağustos 2014
Sertifika
B Sınıfı
Firma
Desan Deniz İnş. San. A.Ş.
09.03.2015İSG-KATİP'e erişim hakkında20/03/2015 saat 17.30 itibariyle Bakanlığımız Sistem altyapısı ile ilgili bakım çalışması yapılacağı için 22 Mart 2015 Pazar gününe kadar İSG-KATİP'e erişim sağlanamayacaktır. Bu itibarla, kullanıcıların iş ve işlemlerini söz konusu bakım çalışma günlerini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmeleri önem arz etmektedir.İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire BaşkanlığıT.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 
Üst