• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İSG Sınavı Başvuru Dilekçesi Hakkında

E

edakrco

Arkadaşlar merhaba,

7 Kasım'da gerçekleştirilecek İSG sınavına gireceğim. Sınava ilk defa giriyorum ve yüksek lisans yaptığım için B sınıfı olan sınava gireceğim.
Bununla ilgili olarak gerekli evraklardan Başvuru Dilekçesi olanı ben Mayıs ayındaki sınav için o zaman ki başvuru döneminde yükledim.
Başvurum onaylandı. Durumunuz sınava girmeye uygun görülmüştür yazıyor. Fakat pandemi nedeniyle sınav 7 Kasıma ertelendi. Başvuru dilekçesinde sınav tarihi 16 Mayıs gözüküyor.
Dilekçeyi silip yeniden yükleme yapamıyorum bu bir sıkıntı oluşturur mu?

Ben problem olacağını düşünmüyorum sonuçta bakanlık tarafından ertelendi sınav. Fakat yinede içim rahat etsin diyorsanız bakanlığı aramak en garantili yol olacaktır.

ALO 170 İSG-KATİP hattını aradım. Ama oradaki kişi de çok emin değildi. Önce güncelleseniz iyi olabilir dedi ama sonra ben silme işlemi yapamıyorum dediğimde de onaylandı gözüküyorsa sorun olmaz dedi. Ben de kararsız kaldım.