• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Izmir’de Iş Cinayeti

İzmir’de iş cinayeti
18 Ağustos 2015

İzmir HABAŞ’ta boru hattı yapımı sırasında Ramazan adlı işçi toprak altında kalarak can verdi

habas-is-cinayeti.jpg

ilerihaber.org’un haberine göre İzmir’de iş kazalarıyla sık sık gündeme gelen Aliağa bölgesinde kurulu doğalgaz fabrikası HABAŞ’ta boru hattı yapımı sırasında Ramazan adlı bir işçi toprak altında kalarak hayatını kaybetti. Yaşamını yitiren işçinin arkadaşları, BNB isimli taşeron şirkette boru montajı yaptıklarını, kazılan kanala boruları yerleştirme sırasında göçük oluştuğunu ve Ramazan adlı işçinin göçük altında kaldığını anlattı.

HABAŞ’ta 2013 yılından bu yana yaşanan iş kazalarında 10 işçi yaşamını yitirdi.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Sendika.Org
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst