• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Izmir'de Iş Kazası: 1 Ölü

İzmir'de İş Kazası: 1 Ölü

166131.jpg


İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde, 10 bin tonluk yem silosuna düşen işçi yaşamını yitirdi.
19 saat önce

İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde, 10 bin tonluk yem silosuna düşen işçi yaşamını yitirdi. Alınan bilgiye göre, Sütçüler Mahallesi'ndeki yem fabrikasında boşaltım sorumlusu olarak çalışan 45 yaşındaki Selim Şahin, silonun üzerine çıktı. Dengesini kaybeden Şahin, yem silosunun içine düştü. Şahin'in düştüğünü fark eden mesai arkadaşları, durumu itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi. Ekiplerin yaklaşık 4 saat süren çalışmaları sonunda boşaltılan siloda, Selim Şahin'in cansız bedenine ulaşıldı. Şahin'in cesedi, İzmir Adi Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Kaynak:AA
 
Üst