• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Kaymakamlık Inşaatında Iskele Çöktü: 1’i Ağır 3 Yaralı

Kaymakamlık İnşaatında İskele Çöktü: 1’i Ağır 3 Yaralı
3 Haziran 2015
4%B0n%C5%9Faat%C4%B1nda-%C4%B0skele-%C3%87%C3%B6kt%C3%BC-1i-A%C4%9F%C4%B1r-3-Yaral%C4%B1-620x330.png


Aydın’ın Köşk ilçesi yapımı devam eden kaymakamlık binası inşaatında iskelenin çökmesi sonucu 1’si ağır 3 işçi yaralandı.

Olay, bugün saat 11.00 sıralarında Köşk ilçesinde devam eden kaymakamlık binası inşaatında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; özel bir firmanın yaptığı inşaatın ikinci katında beton dökülürken kalıpların çökmesi sonucu Hasan Keni, Halis İlker ve Kenan Ölece isimli işçiler yaralandı. İş kazasının ardından kısa sürede bölgeye ulaşan 112 Acil Servis ekipleri, yaralı işçileri Aydın ve Atatürk Devlet Hastanelerine sevk etti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve AFAD İl Müdürlüğü ekipleri, çökmenin meydana geldiği kaymakamlık inşaatında arama kurtarma çalışması gerçekleştirdi. Aramalar sonucunda çöken kalıpların altında başka bir işçinin olmadığı tespit edildi. Hastaneye kaldırılan işçilerden birisinin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Köşk Kaymakamlık binasının temeli, 27 Nisan 2015 tarihinde Kültür eski Bakanı Atilla Koç, Aydın Valisi Erol Ayyıldız, Köşk Kaymakamı Serdar Kaya ve davetlilerin katıldığı bir törenle atılmıştı. Binanın 4,1 milyon liraya mal olması 400 işgününde tamamlanması, Bodrum, zemin ve üç kat yapılması planlandı. Tamamlandığında 5 bin 750 metrekare kapalı alana sahip olacak binada, dokuz kurum hizmet verecek.

AYDIN_HEDEF_20150603_3.jpg
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst