• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kkd matrisi

görkem g.

Kayıtlı Üye
Katılım
1 Ağustos 2022
Sertifika
C Sınıfı
Firma
metal
Merhaba bölümler için operasyonlara göre KKD matrisi hazırlamak istiyoruz. Örnek çalışma yürüten, destekleyebilecek kimse var mıdır?
 
İşletmenizin detaylarını bilmiyorum ama matrix önermem. Matrixler genelde işçilerin anlayabileceğinden karışık oluyor. Bunun yerine net ve basit olarak ne kullanılması gerekiyorsa her bölüme özel poster yapıp ilgili bölümlere asın. Bahsettiğiniz matrix i isterseniz prosedürlerinize eklersiniz çünkü hitap ettiğiniz topluluk değişmiş olacak.
 
Üst