Kullanıcı Adı Değişiklikleri

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
30 Mart 2014
Mesajlar
2.256
Tepki puanı
1.674
Konum
Londra
Sayın üyeler,

Bildiğiniz üzere sitemiz üye kitlesi 4 yıllık fakülte mezunu teknik personellerden oluşmaktadır. Yıllarca iyi eğitim almış kişiler rumuz engeli nedeniyle zaman zaman birbirine nasıl hitap edeceğini bilememektedirler. Herhangi bir kaygıya düşmeden kullanıcı adını isim soyisim yapan kullanıcılarımız sitemiz kalitesini bir adım daha öteye taşıyacaktır.

Bu zorunlu bir talep değildir. Kullanıcı adını Ad Soyad olarak yada çeşitli nedenlerle değiştirmek isteyen üyelerimiz taleplerini bu konu altından yada bana özel mesaj yoluyla bildirebilirler.

Örnek Format: Fatih Özcan / Can Avşar / Murat E. / M. Yılmaz gibi.

Hepinize hassasiyetinizden dolayı şimdiden teşekkür ederim. Değişiklikler sizler tarafından yapılamamaktadır bu nedenle taleplerinizi konu altına yazarsanız memnun oluruz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA : Değişiklik yaptıran kullanıcılarımız değişiklikten sonra siteye giriş yapmak için yeni kullanıcı Adlarını (Ad Soyad) yada siteye kayıt olurken girdikleri e-mail adreslerini kullanmaları gerekmektedir.

Fatih Özcan
isgTurkiye.com
 
Son düzenleme:

ebru_pretty89

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Şubat 2015
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Yaş
32
merhaba benim bir sorum olacaktı. İSG sınavını 2013 aralıkta gectım fakat belgeyı kullanmadgımdan parasını henuz yatırmadım. Bu bıkac ay ıcınde yatıraym dıyorumda sure asımı gıbı bır durum olmaz dımı? sonucta sınavını gectım ben
 
Üst