• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Maden Ocağında Göçük!... 1 Çalışan Öldü!

200520150916563779615_2.jpg


ZONGULDAK'ta, özel bir maden ocağında meydana gelen göçükte 43 yaşındaki Ergin Ceylan hayatını kaybetti.

Göçük, saat 01.00 sıralarında Dilaver Mahallesi'nde özel bir şirkete ait kömür ocağında meydana geldi. Tavan çökmesi sonucu oluşan göçükte maden işçisi Ergin Ceylan mahsur kaldı. Ocakta çalışan işçiler madenciyi çıkaramayınca Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve AFAD'dan yardım istendi. TTK tahlisiye ekibinin de katılımıyla sürdürülen çalışmalar sonucunda yaklaşık 5 saat sonra Ergin Ceylan'ın cesedine ulaşıldı. Ocaktan çıkarılan Ceylan'ın cesedi, ambulansla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Göçükle ilgili soruşturma başlatıldı.
 
Sevgili işverenler para kazansın. Olan madenci kardeşimize oldu. Başımız sağolsun...
 
Trilyon dolarınız var ve şu an kıyamet koptu diyelim,
O dolarlarınızı o saliseden sonra uçurtma yapabilirsiniz,
Kardeşimize rahmet diliyorum,
kazasız günler,
 
Ölümün şekli ikidir,
Ecel ile,
Kaza ile,
Ecel ile baş üstüne,
Fakat kaza ile ise hiç de eyvallah değil, HELE BİR DE ÖNLEM ALMAMIŞSAN,
Sen para kazandıran çalışanına kusursuz bir çalışma ortamı sunmuşsun,
Ve kaza olmuş, buna kimsenin diyecek sözü olmaz,
Kazasız günler dilerim,
 
Üst