• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Maden Ocağında Iş Kazası: 1 Yaralı

Maden Ocağında İş Kazası: 1 Yaralı
Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde faaliyet gösteren bir maden ocağında meydana gelen iş kazasında 1 kişi yaralandı.
19 saat önce
maden-ocaginda-is-kazasi-1-yarali-7504933_x_o.jpg


Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde faaliyet gösteren bir maden ocağında meydana gelen iş kazasında 1 kişi yaralandı. İddiaya göre, Hemit Mahallesi'nde özel bir firmaya ait maden ocağında çalışmakta olan Adem M. isimli işçinin üzerine, kırma makinesindeki taşlar fırladı. Vücudu ve koluna isabet eden taşlar nedeniyle yaralanan Adem M. Malkara Devlet Hastanesi'nde tedavi edildi. Hastaneden çıkan Adem M. jandarmaya gidip şikayetçi olmadığını söyledi. - TEKİRDAĞ

Haber Yayın Tarihi: 13.07.2015 14:58:00 İHA
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst