• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Malatya’da Su Şebekesinde Patlama: 4 Işçi Yaralı

Malatya’da su şebekesinde patlama: 4 işçi yaralı
22 Ağustos 2015

Malatya Yeşilyurt’ta içme suyu şebekesinde meydana gelen patlamaya müdahele eden 4 işçi yaralandı

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Malatya”nın Yeşilyurt ilçesine bağlı Gündüzbey Mahallesi Kapılık mevkiinde yer alan Büyükşehir Belediyesi’ne ait şehrin içme suyunu karşılayan Kaptaj işletmesinde depo kısmında yer alan bir klor tüpü patladı. Patlamaya hemen müdahale eden 4 işçi hafif şekilde yaralandı.

Sendika.Org
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Buna benzer bir olay adana yaşanmıştı alt yapı çalışmaları yaparken toprak göçmesi oluyor ve bir işçi toprak altında kalıyor panikle diyorlarki iş makinesi ile kazıp toprağı işçiyi çıkaralım işçi çıkaralım derken iş makinesi su borusunu vurup patlatıyor ve işçi suda boğularak öldü galiba
 
Üst