• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Nazilli’de Iş Kazasi: 1 Ölü

Aydın’ın Nazilli ilçesinde meydana gelen iş kazasında bir fabrikada dolap taşıyan işçi, raylı arabaile dolap arasında sıkışarak hayatını kaybetti.
fft261_mf10025569.Jpeg


Edinilen bilgiye göre; bir fabrikada işçi olarak çalışan Mahir Tüzer (47), firmaya ait dolapları paketlemek için dolapları ray sistemli otomasyon makinesinin içine yerleştirdi. Görgü tanıklarının söylediğine göre raylı otomasyon sisteminin dolabı paketlemek için ilerlediği sırada Tüzel, yere doğru eğildi. Bu sırada say sistemli arabanın sensorunun açısı dışında kalan Tüzel’in başı araba ile dolabın arasında kaldı. Olay şahit olan işçilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 Acilsağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahale sonrasında Tüzer’in olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi. Olay sonrası Tüzer’in işçi arkadaşları göz yaşlarını hakim olamazken, evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenilen Tüzer’in 20 yıldır aynı fabrikada çalıştığı ve emekliliğine az bir süre kaldığı öğrenildi. Öte yandan savcı olayla ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlatırken, Tüzer’in ölüm sebebinin ise savcının talebi üzerine makine mühendislerinin ve bilirkişinin vereceği rapor doğrultusunda kesinlik kazanacağı bildirildi.

Kaynak :
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Üst