• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Ordu'daki Iş Kazası

Ordu'daki İş Kazasında Ölü Sayısı 2'ye Çıktı
Ordu’da bir inşaatta meydana gelen iş kazasında ölü sayısı 2’ye yükseldi.
16 saat önce
ordu-daki-is-kazasinda-olu-sayisi-2-ye-cikti-7493869_x_o.jpg


Ordu'da bir inşaatta meydana gelen iş kazasında ölü sayısı 2'ye yükseldi. Altınordu ilçesi Durugol Mahallesi'nde yapımı devam eden 8 katlı bir binada meydana gelen iş kazasında, otomatik inşaat iskelesinin bir bölümünün kırılması sonucu yere çakılan işçilerden Erol Yavaş, ağır yaralı olarak getirildiği hastanede ameliyata alındı. Yavaş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yavaş'ın cenazesi otopsi için Ordu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olay anında yanında bulanan arkadaşı Erdal Duran da olayın hemen ardından kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Yaşanan iş kazasında 2 kişi hayatını kaybederken, polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor. - ORDU
 
Üst