Seçim Bildirgelerinde Isg Ile Ilgili Neler Var?

Ali KİLCİ

Yönetim Grubu
Konular
155
Değerli arkadaşlar;
Türkiye'mizin şuan en çok konuşulan konularından olan seçimlerin partilerin yayınladığı seçim bildirgelerinde İSG hakkında neler düşünüyorlar? Neler gelecek? Ne yollar izleyecekler?
Konuyu lütfen siyaset olarak algılamadan, siyasi polemikleri girmeden tartışmak istiyoruz.

AKP1.png
AKP2.png

CHP1.png
CHP2.png

MHP1.png
MHP2.png

HDP1.png
HDP2.png

Not: "Alıntının alıntısıdır."

Musa Kamil Ekin

Yönetim Grubu
Konular
2.038
Ali KİLCİ' Alıntı:
Değerli arkadaşlar;
Türkiye'mizin şuan en çok konuşulan konularından olan seçimlerin partilerin yayınladığı seçim bildirgelerinde İSG hakkında neler düşünüyorlar? Neler gelecek? Ne yollar izleyecekler?
Konuyu lütfen siyaset olarak algılamadan, siyasi polemikleri girmeden tartışmak istiyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 4223 Ekli dosyayı görüntüle 4224

Ekli dosyayı görüntüle 4225 Ekli dosyayı görüntüle 4226

Ekli dosyayı görüntüle 4229 Ekli dosyayı görüntüle 4222

Ekli dosyayı görüntüle 4227 Ekli dosyayı görüntüle 4228

Not: "Alıntının alıntısıdır."
mkekin1970' Alıntı:
Öncelikle bu vaatler boş. İşverenin üzerinde geri dönülmesi zor bir yaptırım gücü olmalıdır, yasalarda boşluklar olmamalıdır. Çünkü bu boşluklar yüzünde yaptırım gücü azalıyor.
İş sağlığı ve güvenliği denildiğinde yaptırım gücü yüksek ayrı bir sistem düşünülmelidir.Denetimler sıkı ve zorlayıcı yasalardan ibaret olmalıdır. Bu işe gönül vermiş kişiler tam yetkili kılınmalı ve işveren tarafından işten çıkarılma korkusu olmamalıdır.
Kısacası;
Bütün partiler kendilerine göre oy alabilmek için seçim bildirgesi hazırlamışlar. Seçim bitsin hepsinin boş olduğunu göreceğiz.
Çünkü hepsi koltuk sevdalısı...

Ekli dosyalar

• Yeni Microsoft Word Belgesi (2).docx
    16,3 KB · Görüntüleme: 25

mustafa_kibaroglu

Kayıtlı Üye
Konular
46
İlk önce size karşılaştırma çalışması için teşekkür ediyorum. İş sağlığı konusunda halka mikrofonu uzatsanız aynı şeyleri söylerlerdi. Ben çok fazla çözüm göremedim. Bu beyannameleri hazırlayanlar kimler açıkçası merak ediyorum.

Üst Alt