• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Şemdinli’de Iş Makinesi Devrildi: 1 Ölü

gamze1-620x330.jpg

Şemdinli’de İş Makinesi Devrildi: 1 Ölü

7 Temmuz 2015 50 Görüntülenme


Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde asken karakol yapımında çalışan iş makinesinin devrilmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Ortaklar köyü Süngütepe üs bölgesinde yapılan askeri karakol inşaatında çalışan Murat Ova’nın (44) kullandığı iş makinesi devrildi. Kazada, iş makinesi operatörü Kaya olay yerinde hayatını kaybetti. Kaya’nın cesedi, arkadaşları tarafından iş makinesinin altından çıkarılarak, otopsi için Şemdinli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

AYDINLIK_20150707_6.jpg
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst