• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Siirt’te Iş Cinayeti: Bir Inşaat Işçisi Can Verdi

Siirt’te iş cinayeti: Bir inşaat işçisi can verdi
19 Ağustos 2015

Siirt’te Seyithan Kapalıgöz isimli bir inşaat işçisi, çalıştığı inşaatta halatla taşınan demirlerin üzerine düşmesi sonucunda yaşamını yitirdi

ankara-insaat.jpg


DİHA’nın haberine göre Siirt’te dün (18 Ağustos) akşam saatlerinde Bahçelievler Mahallesi Polisevi karşısındaki bir inşaatta iş cinayeti meydana geldi. Sözkonusu inşaatta çalışan Seyithan Kapalıgöz, inşaatın 4. katına halatla demir taşıdığı sırada halatın kopması sonucu kilolarca ağırlığındaki demirin üzerine düşmesi soncu can verdi.

İnşaatta çalışan diğer işçilerin haber vermesiyle olay yerine sağlık ekipleri ile birlikte Kapalıgöz’ün yakınları ulaştı. Yapılan muayenede Kapalıgöz’ün yaşamını yitirdiği belirlendi. Kapalıgöz’ün cenazesi, savcı tarafından olay yerinde yapılan incelemenin ardından Siirt Devlet Hastanesi morgunu kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Sendika.Org
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst