• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Son Mesaisinde Iş Kazası Kurbanı Oldu

son-mesaisinde-is-kazasi-kurbani-oldu,rinvoA7XEk2g7xxrZBBDAA.jpg

Muğla'nın Fethiye ilçesinde krom ocağında çalışan işçi, maden kütlesinin altında kalarak can verdi. Ölen işçinin emekliliğe hak kazandığı ve kazanın son mesai gününde meydana geldiği öğrenildi.


Karacaören Mahallesi'nde özel bir şirkete ait maden ocağında çalışan 51 yaşındaki Mehmet Ali Taşkın çalışma sırasında destekleme takozuna çarptı.

İşçi yaklaşık 200 kilogramlık krom kütlesinin altında kaldı. Hayatını kaybeden maden işçisinin cansız bedenini mesai arkadaşları dışarıya çıkardı.

Fethiye Cumhuriyet Savcılığı maden ocağını mühürledi.

aa-picture-20150207-4481584-web,5CdSABixJ0KCEVtjW5Rvhg.jpg

EMEKLİ OLMAYA HAK KAZANMIŞTI

Ali Taşkın'ın madendeki son çalışma günüydü. Emekli olmaya hak kazanan işçi Cumartesi günü itibariyle işi bırakacaktı, pazartesi günü yani bugün de emeklilik için başvuru yapmayı planlıyordu.


NTV
 
Üst