• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Spiral Kaynaklı Çelik Borular...

Musa Kamil Ekin

Yönetim Grubu
Sertifika
C Sınıfı
Firma
BelKo ltd.şti.
Spiral dikişli borular, standartların ön gördüğü kalitedeki çelik bandın spiral şekilde kıvrılarak boru formuna getirilip, bant kenarlarının içten ve dıştan tozaltı kaynak yöntemi ile birleştirilmesiyle üretilir.
Günümüzde geliştirilen korozyondan koruma teknik ve malzemeleri sayesinde daha da uzun ömre kavuşan çelik borular, aşağıda belirtilen diğer üstün özellikleriyle de kullanım alanlarında ilk sırayı almaktadır.
Hatboruda Dış Çapı 219,1mm ile 3048mm arasında, et kalınlığı ise 4mm ile 40mm arasında olan spiral kaynaklı çelik borular; kaynak ağızlı,muflu ve flanşlı olarak üretilebilmektedir. Et kalınlığı 25,4mm'nin üzerinde olan borular levha saçtan imal edilmektedir.

++Tercih Nedenleri

• Yüksek mukavemet
• Basınç ve darbelere dayanım
• Yüksek taşıma kapasitesi
• Süreklilik ve uzun ömür
• Esneklik
• Süneklilik
• Kolay Şekillendirme

++Kullanım Alanları

• Petrol Boru Hatları
• Gaz Dağıtım Hatları
• Su dağıtım Hatları