• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Tekirdağ'da Iş Kazası: 1 Yaralı

Tekirdağ'da İş Kazası: 1 Yaralı
22 Ağustos 2015 Cumartesi 15:51
Çorlu'da bir inşaatta boya yapan kişi, 5. kattan merdiven boşluğuna düşerek ağır yaralandı.
Çorlu'da bir inşaatta boya yapan kişi, 5. kattan merdiven boşluğuna düşerek ağır yaralandı.Şeyh Sinan Mahallesi Derinyol Sokak'taki bir apartman inşaatının 5. katında boya yapan işçi Mehmet Ataş, dengesini kaybederek merdiven boşluğuna düştü.

is-kazasi-1-yarali-tekirdag-7620647_x_300.jpg

Diğer işçilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Ataş'ı ambulanslaÇorlu Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Mehmet Ataş'ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.


Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst