• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tmgd Sınavına Girecek Ve Girmiş Olanların Dikkatine!

Sınavın zorluk derecesi nedir?

 • Kolay

  Oy: 0 0,0%
 • Orta

  Oy: 1 33,3%
 • Zor

  Oy: 2 66,7%

 • Kullanılan toplam oy
  3

Ali KİLCİ

Yönetim Grubu
Katılım
12 Ağustos 2014
Sertifika
B Sınıfı
Firma
Desan Deniz İnş. San. A.Ş.
Mrb arkadaşlar;
TMGD sınavına katılan, katılacak olan arkadaşlar konu altına sınav hakkında bildiklerini, sınavda çıkmış soruları, dikkat edilmesi gereken noktaları vb. gibi konular hakkında yorum yaparlarsa girecek veya girmiş olan arkadaşlara destek olabilirler diye düşünüyorum.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Benim sorularım;
- Sınavda kaç soru çıkıyor?
- Sınav kaç Dk.?
 
Arkadaşlar kimsenin bu sınavla alakası yok sanırım. Bazı öğrendiğim bilgilere göre sınav 40 soru olup 3,5 saat sürmekteymiş. Sınav zor ve 2 cilt kitap bulunmakta, sınava kitaplarla birlikte girebiliyormuşsunuz.
 
soru sayısı 40
kitaplar açık ve zaman 3,5 saat
herkese kolay gelsin,
az önce sınavda başarılı olmuş ve belge almaya hak kazanan bir kardeşime sordum,
bilgiler doğrudur,
 
Ben bu sınava girmeyi duşûnûyorum öneriniz nedir.teşekkûrler
 
Üst