• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Tomrukların Altında Kaldı

Kartepe’de orman ürünleri fabrikasında çalışan Ali Y., önce iş makinasından düştü, tomruklarda üzerine devrildi.
Kartepe Uzunbey mevkiinde faaliyet gösteren Arslanlar Orman Ürünleri adlı fabrikada çalışan Ali Y. (38) isimli işçi, çalıştığı sırada bilinmeyen bir nedenden dolayı iş makinesinin üzerinden yere düştü. Bu esnada iş makinesinin üzerinde bulunan tomruklarda üzerine devrildi.

DURUMU İYİ
Olayı gören arkadaşları hemen yardıma koştu ve 112 ekiplerini aradı. Ali Y., arkadaşları tarafından kurtarılarak gelen sağlık ekiplerine teslim edildi. Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan talihsiz işçi, daha sonra Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Ali Y., hastanede tedavi altına alındı.
 
Üst