• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Tosya'da inşaat iskelesinden düşen işçi öldü

Tosya'da, iki katlı bir evin tadilatı sırasında iskeleden düşen bir işçi hayatını kaybetti.

Tosya ilçesinde, iki katlı bir evin tadilatı sırasında iskeleden düşen bir işçi hayatını kaybetti.

İbn-i Selim Mahallesi'nde iki katlı bir evin tadilat işini yapan Mehmet Sözcü (41), çıktığı iskeleden dengesini kaybederek yere düştü. Sözcü'nün düştüğünü gören vatandaşlar durumu emniyet ve 112 acil servise bildirdi. Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan talihsiz işçi, hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetti. Mehmet Sözcü'nün cenazesi Tosya Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. - Kastamonu

DİĞER SİTELER BU HABERİ NASIL YAYINLADI?

Tosya'da İnşaat İskelesinden Düşen İşçi Öldü
Tosya ilçesinde, iki katlı bir evin tadilatı sırasında iskeleden düşen bir işçi hayatını kaybetti. -

Tosya'da İnşaat İskelesinden Düşen İşçi Öldü

Tosya ilçesinde, iki katlı bir evin tadilatı sırasında iskeleden düşen bir işçi hayatını kaybetti.İbn-i Selim Mahallesi'nde iki katlı bir evin tadilat işini yapan Mehmet Sözcü (41), çıktığı iskeleden dengesini kaybederek yere düştü....

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Üst