• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Trabzon Akyazı Spor Ve Kültür Kompleksinde Kaza

Trabzon’un Akyazı mevkisinde yapımı devam eden Akyazı Spor ve Kültür Kompleksinde gerçekleşen iş kazasında 1 kişi yaşamını kaybetti.
haber.jpg

Trabzon'un Akyazı mevkisinde yapımı devam eden Akyazı Spor ve Kültür Kompleksinde gerçekleşen iş kazasında 1 kişi yaşamını kaybetti.Akyazı Stad inşaatında çalışan Celal Kıyı (33), üzerine vincin demirinin düşmesi neticesi ağır yara aldı . Ambulansla Özel Yıldızlı güven Hastanesi' ne götürülen Kıyı, gerçekleşen tüm müdahalelere karşın kurtarılması başarılamadı .

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Bakımı tam yapılmamış, eksik bağlantı elemanları ile çalış komutu verilmiş veya ehil kişilerce kurulmamış bir vinç ,
Gevşeyen ve düşen parçalar , sonuç ölüm, sorumlu yok, çünkü o anda ben iş yerinde yoktum, sorumlu kişi veya kişiler şunlardı,
Veya eften püften sebepler, kılıf hazır yeter ki camiyi görelim,
ihmaller zincirine çare bulursak bunları yazmayacağız,
kazasız günler dilerim,
 
Üst