• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Tül Fabrikasinda Büyük Yangin !

TÜL FABRİKASINDA BÜYÜK YANGIN !
İstanbul'da bir tül fabrikasında çıkan yangına Avrupa Yakası'ndaki tüm itfaiye grupları müdahale ediyor.
haber.jpg

12.06.2015 00:19

Hadımköy'deki bir tül fabrikasında yangın çıktı. Yangına, Avrupa Yakası'ndaki tüm itfaiye grupları müdahale ediyor.

Hadımköy'deki bir tül fabrikasında yangın çıktı. Ömerli Mahallesi Vicdan Sokak'taki üç katlı fabrikada henüz bilinmeyen nedenle çıkan yangın, çevredekiler tarafından itfaiye ekiplerine bildirildi.

İhbar üzerine olay yerine Avcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Çatalca, Beykent, Hadımköy, Arnavutköy, Kocasinan, Bakırköy, Şişli ve Gaziosmanpaşa itfaiye ekipleri sevk edildi. Bu arada polis, fabrika çevresinde güvenlik önlemi aldı.

İtfaiye ekipleri, fabrikanın depo bölümünde çıktığı öğrenilen yangına köpük ve suyla müdahale ediyor. Yangının, fabrikanın yakınındaki başka bir binaya sıçramaması için de önlem alındı.

Ayrıca çevredeki itfaiye ekiplerinden bölgeye su tankı ve merdiven aracı takviyesi yapıldı. Sağlık ekipleri de tedbir amacıyla fabrika yakınında bekletiliyor.

Yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

Öte yandan, fabrikada 20 gün önce de küçük çaplı yangın çıktığı öğrenildi.Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!


Ve dikkatsizlik, iş güvenliliğini önemsememe daha önce küçük çaplı yangın olduğu halde dikkate almama... Yayınlanan habere göre Allah'dan can kaybı yok...

Kaynak:Haber 3
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst