• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim Türkiye`nin yüzyılı

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Aralık 2013
Şehir
Yurt Dışı
Firma
ABL Group
Sayın @Meslektaşlar

Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıldönümü olan bugün, Türkiye'nin egemenlik yolculuğunun ve modern bir ulusun doğuşunun özünü yansıtan büyük tarihi öneme sahip bir gündür. Bugün, daha parlak bir geleceğin yolunu açanların vizyonu, fedakârlıkları ve sarsılmaz kararlılıkları üzerine düşünülmesi gereken bir gündür.

Yüz yıl önce, Mustafa Kemal Atatürk'ün vizyoner liderliğinde Türkiye Cumhuriyeti, Osmanlı İmparatorluğu'nun küllerinden doğarak demokratik ve ilerici bir devlete doğru dönüştürücü bir yolculuğa çıktı. Bu, bölgede tarihin akışını değiştiren cesur ve gözüpek bir girişimdi.

Laiklik, demokrasi ve hukukun üstünlüğü ilkeleriyle karakterize edilen Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşu, dünyanın dört bir yanındaki uluslar için bir model ve ilham kaynağı olmuştur. Bu Cumhuriyetin ruhu, birlik ve demokrasi ilkelerini korurken sayısız zorluğa göğüs geren halkının direnciyle vücut bulmuştur.

Bu tarihi dönüm noktasını kutlarken, sadece geçtiğimiz yüzyılda elde edilen başarıları ve ilerlemeyi kabul etmekle kalmayalım, aynı zamanda kendimizi bu büyük ulusun üzerine inşa edildiği ilkeleri korumaya ve ilerletmeye yeniden adayalım. Türkiye Cumhuriyeti'nin gelecek 100 yılı, Türkiye'nin dünya sahnesinde önemli bir rol oynamaya devam ettiği, büyüme, refah ve uyumun sürdüğü bir dönem olsun.

Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılı kutlu olsun.​Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view spoiler content!


Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view spoiler content!
 
Son düzenleme:
Üst