• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Ukrayna'da Maden Faciası: 30 Ölü

Ukrayna'nın doğusundaki Donetsk kentinde bir maden ocağında patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre en az 30 kişi hayatını kaybetti, 14 de yaralı var.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
'dan bir
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
haberi geldi. Kaza, Rusya yanlısı ayrılıkçı grupların kontrolündeki Donetsk yakınlarındaki bir maden ocağında yaşandı. Patlama sonucu ilk belirlemelere göre en az 30 kişi hayatını kaybetti, 14 yaralı var. Madende mahsur kalan işçilerin olduğu belirtiliyor.

Yerel yetkililere göre şu anda 47 işçinin durumu belirsiz. Yerel Maden Güvenliği Servisi Başkanı Vladimir Tsymbalenko konuyla ilgili yaptığı açıklamada, arama kurtarma çalışmalarının devam
grey.gif
ettiğini kaydederek, “30’dan fazla maden işçisi yaşamını yitirdi. Arama kurtarma ekipleri henüz patlamanın meydana geldiği noktaya ulaşamadılar. Halen zehirli gazı çıkarmaya çalışıyorlar, daha sonra patlamanın olduğu noktaya inecekler” dedi.

Ölü sayısının artmasından endişe ediliyor.
 
Üst