• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Ulusal Iş Sağlığı Ve Güvenliği Politika Belgesi (2014-2018) Eylem Planı

Önceden oluşmuş iş kazaları ve meslek hastalıkları gibi durumlardan ders çıkarıp önümüzdeki zaman içinde bu olayların yaşanmaması için Eylem planına ihtiyaç vardır. Hazırlanan kanunlarında Eylem planlarınında uygulayıcısı ve başrol oyuncusu işveren ve işçilerdir.Bu kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde Eylem planları hazırlanır, işveren ve işçilerin bu plan çerçevesinde iş kazaların ve meslek hastalıkların oluşmaması için hareket etmesi önerilir.Aşağıdaki dosyada ise Çalışma Bakanlığı tarafından hazırlanmış eylem planı mevcuttur.
 

Ekli dosyalar

  • Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Politika Belgesi (2014-2018) Eylem Planı.pdf
    2,1 MB · Görüntüleme: 127
Üst