• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Üzerine Sunta Devrilen Işçi Ezilerek Hayatını Kaybetti

haber.jpg

Bursa'da bir mobilya firmasında çalışan işçi, kapalı kasa kamyonetle taşınan suntaların üzerine devrilmesi sonucu ezilerek hayatını kaybetti
Olay merkez Nilüfer ilçesi İzmir Yolu Gül Kavşağı'nda meydana geldi. İzmir yolu üzerindeki bir mobilya imalathanesinde çalışan 54 yaşındaki süleyman candan , üç arkadaşıyla birlikte imalatçıdan sunta almak için Küçük Sanayi Sitesi'ne geldi.
Buradan 8 plaka suntayı üç arkadaşıyla yükleyen 2 çocuk babası Candan, arkadaşlarının ısrarına rağmen kapalı kasa kamyonetinin arkasına bindi. Biri şoför üç mesai arkadaşı ise aracın ön koltuğuna oturdu.

Mevlüt Şengül idaresindeki 16 BCH 73 plakalı kapalı kasa kamyonet işyerine geri giderken İzmir Yolu Gül Kavşağı'nda suntalar kasada duran Candan'ın üzerine devrildi. Ezilen Candan, arkadaşlarının müdahalesine rağmen olay yerinde hayatını kaybetti.

Polis ve Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlatırken, görgü tanığı mesai arkadaşlarının da ifadelerine başvuruldu
haber 3.jpg


 

Ekli dosyalar

  • haber 1.jpg
    haber 1.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 70
Moderatörün son düzenlenenleri:
Olayın bu şekilde meydana gelmesi ve ölüm kaçınılmaz,
Bir kamyonetin şoför kısmına nasıl oluyor da 3 personel ile sürücü sığıyor ve ölen arkadaş kasaya biniyor?.......
Mesele şu ki; işçi ölmese idi, diğer çalışanlar böyle bir yalana sığınmayacaklardı,
Suntalar bağlanmamış ve öylece o adamı sen bunları tut bir şey olmaz diyerek oraya bindirmişler,
Yoksa o kadar insan tek kabinli kamyonete nasıl sığar?
Yalan , dolan ve ihmal var, suçlu sürücü ve var ise igu, yükler emniyet bir şekilde taşınmazlar, aksi halde kaza ve ölüm kaçınılmaz olur,
kazasız günler,
 
Üst