• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Vinçle Çıkarılan Eşyayı Alırken Balkondan Düşen Genç

Vinçle Çıkarılan Eşyayı Alırken Balkondan Düşen Genç Hayatını Kaybetti
27 Haziran 2015 Cumartesi 18:42
Nevşehir'de 6. kattaki evin balkonuna vinç yardımıyla çıkarılan mobilyayı almaya çalışan Fatih Gürbüz, eşya ile birlikte apartmanın zeminine düşerek hayatını kaybetti.
vincle-cikarilan-esyayi-balkondan-alirken-dus-3-7456824_x_300.jpg

Nevşehir'de vinç yardımıyla 6. kata çıkarılan mobilyayı almaya çalışırken balkondan düşen 19 yaşındaki Fatih Gürbüz yaşamını yitirdi.

HARÇLIĞINI KAZANMAK İÇİN İŞE BAŞLAMIŞTI

Olay Cevher Dudayev Mahallesi Gürbüz Yapı Kooperatifi bloklarında meydana geldi. İddiaya göre, harçlığını kazanmak üzere evden eve eşya taşıma firmasında işe başlayan 19 yaşındaki Fatih Gürbüz, Gürbüz Yapı Kooperatifi bloklarında bulunan 6. kata vinç yardımıyla çıkarılan eşyayı almak isterken, eşya ile birlikte apartmanın zeminine düştü.

vincle-cikarilan-esyayi-balkondan-alirken-dusen-7456824_2236_m.jpg


OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Durum arkadaşları tarafından 112 Acil Servis ekipleri ile polise bildirildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Fatih Gürbüz'ün hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemleri aldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Boşuna demiyoruz iş güvenliği değil yaşam güvenliği benimsenmeli. Yaşam güvenliği eğitimleri ilkokul seviyelerine indirilmeli. diye..
 
bilmiyorum herşeyi de ilkokula indirirsek eğitim sisteminin kökten değişmesi gerekir. Çevre, kadına şiddet vs. birçok konu var. Eğitim aslında aileden başlıyor.Belki yaşam güvenliği konusunu çocuk algılayamayabilir aileden verilen eğitimi. Bu dönem teknoloji devri, bakanlık çocuklar için güvenli konusunda interaktif oyunlar bulunan internet sitesi kurabilir. Böylece bilinçli bir nesil gelebilir.Bu nesil vasıflı veya vasıfsız olsun
 
Üst