• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim web sitemizi aktif yöneticiler alınacaktır

Enver Çığşar

Yönetim Grubu
Sertifika
B Sınıfı
Firma
Kimtex Tekstil San. A.Ş
Merhabalar ;
Artan üye sayımızla beraber web sitemizde aktif olarak katılabilecek site yöneticisi arkadaşlar arıyoruz ilgilenenler bu başlığı altına yorum yapabilir yada mesaj yoluyla iletişime geçebilir sitemiz kar amacı gütmeyen ve gönüllük esası ile çalışmaktadır

Yöneticilerin Görevleri
  • Forumda düzenli paylaşımlarda bulunurlar.
  • Paylaşılan içeriklerde etkileşimde bulunarak forum aktivitesini arttırırlar.
  • Günlük olarak forumun kurallara uygun çalışmasını kontrol ederler.
  • Yetkilendirildiği bölümdeki üye harekeketlerini, konuları ve mesajları kontrol etme, bunlar üstünde tasarrufta bulunma yetkisine sahiptirler.
  • Yetkili bulunduğu bölümde, konu ve mesajları uygun gördüğü bölüme taşıma, konuları sabitleme, aynı içerikli konuları birleştirme, kurallara aykırı mesajları silme, bu tür mesaj ve konular için ilgili üyeyi uyarma yetkisine sahiptir.
  • Forumda denetime tabi alanlarda denetim listesinde ki içerikleri kontrol etmekle görevlidirler.
  • Yaptığı ve yapacağı uygulamalardan Site Kurucusunu (bilgi amaçlı olarak) haberdar etmekle yükümlüdür.
  • Başlık konusuyla ilgisi olmayan yanıtların veya hakaret ve saldırı niteliğinde metinlerin gönderilmesini önlemektir.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Yöneticinin görevler nelerdir? Fazla zaman ayırmak gerekir mi? Sürekli saha da olduğum için zaman ayıramam diye tereddüt ediyorum.

İlginize teşekkürler bayram bey yönetici arkadaşlar ara ara bilgi paylaşıp uzmanlık alanına göre beğeni yapıp yorumlarla destek bekliyoruz genel olarak

Benimde fazla tecrübem olmamakla birlikte elimden geleni yaparım. Günlük forum takibi ve konu başlıklarını okuyup araştırmayı seven biriyim umarım bir katkım olur.

Merhaba Fatih bey,

Musait oldukça destek verebilirim.

İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün gelişmesi için bilgi paylaşımında bulunurum