• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Yıkım Sırasında Balkon Çöktü

Yıkım Sırasında Balkon Çöktü
1 Temmuz 2015

gamze2-620x330.jpgBayındırlık ve İskan Bakanlığı eski binasının yıkımı sırasında çöken balkonun altında kalan işçi Ramazan Kahraman hayatını kaybetti.

Kumrular Sokak ile Necatibey Caddesi’nin kesişiminde bulunan binanın yıkımı sırasında göçük yaşandı. Yıkım gerçekleştirilen binanın girişindeki beton sundurma çerçeveleri söken Ramazan Yıldırım isimli işçinin üzerine balkon düştü. Balkonun çökmesi ile moloz yığınlarının altında kalan işçiyi kurtarmak için iş arkadaşları seferber oldu.

POLİS OLAYI ARAŞTIRIYOR
Olay hemen itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri işçiyi beton yığınının altından çıkardı. Ağır yaralı işçi yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye götürüldü. Ramazan Yıldırım’ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Polis ise olayda ihmal olup olmadığını araştırmak için soruşturma başlattı.
HABERTURK_ANKARA_20150701_3-150x150.jpg
HABERTURK_ANKARA_20150701_1-150x150.jpg


Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Üst