• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Zonguldak Tente Ustası Iş Kazasında Yaralandı

Zonguldak tente Ustası İş Kazasında Yaralandı
Tente ustası iş kazasında yaralandı Zonguldak'ta, tek katlı kafenin üstündeki arızalı tenteyi tamir ederken dengesini kaybederek düşen usta 43 yaşındaki Kamil Aydemir yaralandı.
16 saat önce

zonguldaktente-ustasi-is-kazasinda-yaralandi-7490602_x_300.jpg


Tente ustası iş kazasında yaralandı Zonguldak'ta, tek katlı kafenin üstündeki arızalı tenteyi tamir ederken dengesini kaybederek düşen usta 43 yaşındaki Kamil Aydemir yaralandı. Olay, bugün saat 15.00 sıralarında Meşrutiyet Mahallesi Gazipaşa Caddesi'nde Zonguldak Belediyesi'nin işlettiği Camlı Köşk Kafe'de meydana geldi. Tente ustası Kamil Aydemir, yazın güneşten kışın kötü hava koşullarından korunmak için kafenin üst tarafına monte edilen arızalı tenteyi tamir etmek istedi. Kafenin içine koyduğu merdivene çıkıp pencereden dışarıya sarkarak tentenin motorunu tamir ederken dengesini kaybeden Aydemir, yaklaşık 5 metre yükseklikten yere düştü. Yaralanan Aydemir için ambulans çağırıldı. Bu sırada bir kişi güneşten etkilenmemesi için Aydemir'e şemsiye tuttu. Gelen sağlık ekibinin müdahalesinden sonra Aydemir, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Aydemir'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
tente-ustasi-is-kazasinda-yaralandi.jpg


Haber: DHA
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst