• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

en yaygın hatalar

 1. Masa Testere - En Yaygın Hatalar

  Masa Testere - En Yaygın Hatalar

  Bir masa testeresi kullanmak tehlikeli olabilir, bu yüzden onu nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı bilmek çok önemlidir. İşte yapabileceğiniz en yaygın hatalardan bazıları.
 2. Çivi Tabancası - En yaygın Hatalar

  Çivi Tabancası - En yaygın Hatalar

  Çivi tabancası kullanmak tehlikeli olabilir, bu yüzden nasıl güvenli bir şekilde kullanılacağını bilmek çok önemlidir. İşte en yaygın çivi çakma makinesi kullanım hatalarından bazıları.
 3. İskeleler - En Yaygın Hatalar

  İskeleler - En Yaygın Hatalar

  İskele kullanmak tehlikeli olabilir, bu yüzden onu nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı bilmek çok önemlidir. İşte en yaygın çalıştırma hatalarından bazıları.
 4. Merdivenler - En Yaygın Hatalar

  Merdivenler - En Yaygın Hatalar

  Bir merdiven kullanmak tehlikeli olabilir, bu yüzden onu nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı bilmek çok önemlidir. İşte bir merdiven kullanırken yapılan en yaygın hatalardan bazıları.
 5. Gönye Testere - En Yaygın Hatalar

  Gönye Testere - En Yaygın Hatalar

  Gönye testere kullanmak tehlikeli olabilir, bu yüzden onu nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı bilmek çok önemlidir. İşte en yaygın işletim hatalarından bazıları.
 6. Daire Testere - En Yaygın Hatalar

  Daire Testere - En Yaygın Hatalar

  Daire testere kullanmak tehlikeli olabilir, bu yüzden onu nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı bilmek çok önemlidir. İşte yapabileceğiniz en yaygın hatalardan bazıları.
Üst