• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakanlık 23 Mayis 2015 Tarihinde Yapilan Isg Sinavinda Başarili Olan Adaylarin Dikkatine

Ali KİLCİ

Yönetim Grubu
Katılım
12 Ağustos 2014
Sertifika
B Sınıfı
Firma
Desan Deniz İnş. San. A.Ş.
23 MAYIS 2015 TARİHİNDE YAPILAN İSG SINAVINDA BAŞARILI OLAN ADAYLARIN DİKKATİNEBilindiği üzere 23 Mayıs 2015 tarihinde yapılan işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı sonuçları ÖSYM tarafından ilan edilmiştir. Söz konusu sınavı kazanan adayların belgelendirme işlemlerinin tamamlanması için aşağıda yer alan hususlara dikkat edilmesi ve bu hususlara göre işlemlerini gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında başarılı olan adaylardan;

· İş sağlığı ve güvenliği veya iş güvenliği programında yüksek lisans yaparak sınav hakkı kazanan ve sınavda başarılı olanların kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilmiştir. 413,00 TL belge ücretinin yatırmaları halinde belgelendirme işlemleri sonuçlandırılacaktır.

· (C) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesiyle en az üç yıl fiilen görev yaptığını iş güvenliği uzmanlığı sözleşmesi ile belgelemek üzere sınava başvuran ve başarılı olanların iş güvenliği uzmanı olarak en az üç yıllık çalışmalarını gösteren sözleşme ve belgeler ile Genel Müdürlüğe başvurmaları ve uygunluklarının tespiti neticesinde kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilecek olup, 413,00 TL belge bedelini yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.

C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli sınavında başarılı olan adaylardan;

· Belgelerinin incelenmesi neticesinde uygunlukları tespit olunanların kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilmiş olup C sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimleri için 413,00 TL, Diğer Sağlık Personeli için 103.25 TL belge ücretinin yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.

· Yapılan denetimde uygunluklarının tespiti mümkün olmayan adayların örnek dilekçe ekinde belirtilen evrakları Genel Müdürlüğümüze posta yoluyla iletmeleri gerekmektedir.

ÖRNEK DİLEKÇE İÇİN
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!


KİŞİSEL DURUMUNUZ
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
ADRESİNDE YER ALAN ”SINAV DURUMU SORGULA” SEKMESİ KULLANILARAK ÖĞRENİLECEK OLUP DURUMUNUZA UYGUN SÜRECİN TAKİP EDİLMESİ NETİCESİNDE YETKİLENDİRME İŞLEMLERİNİZ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

ADAYLARIN BELGE ÜCRETİNİ YATIRDIKTAN SONRA HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMALARINA YA DA GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURMALARINA GEREK YOKTUR.
 
Üst