• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber 28 yıllık hayatı boyunca 26 kaza geçirdi: eli parçalandı, yatağı yandı, kafası 3 kez yarıldı!

Kayserili su tesisatçısı Alparslan Erdoğan, 28 yıllık hayatında 26 kaza geçirdi. Henüz bir haftalıkken başlayan talihsizlikler silsilesi, beşiğinin yanmasıyla kendini gösterdi.​

14 yaşına üzerine iskele düştü. Her yıl başına gelen ciddi kazalarla yaşamını sürdüren Erdoğan'ın çaktığı çivi nedeniyle eli parçalandı. Bu olaylar, Erdoğan'ın hayatındaki talihsizliklerin sadece birkaçı...​

1710767957937.png
Kayseri'nin Bünyan İlçesine bağlı Samağır Köyü'nde dünyaya gelen 28 yaşındaki Alparslan Erdoğan daha 1 haftalıkken, ağabeyinin kibriti beşiğini yaktı. Bu olaydan ağır yaralı kurtulan ve şu anda sus tesisatçılığı yapan Erdoğan'ın 28 yılda başına gelenler, pişmiş tavuğun başına gelmedi.

Sabah'ın haberine göre Erdoğan, yaşadıklarını şu sözler aktardı: "Doğduğumda 4 buçuk kilo ve 65 santimetre uzunluğundaymışım. Bu da köylülerimizin çok dikkatini çekmiş, bebekken nazara gelmişim. Ağabeyim odada kimse yokken yaktığı kibriti beşiğime atmış. Beşik alev almış ve Anadolu'da sinekleri engellemek için üzerime konulan bez yüzüme yapışmış. Odaya giren babaannemin bezi kaldırmasıyla sol yanağım ve kulağım bezle birlikte kalkmış. Babaannem daha sonra beni çeşmeye götürerek suyun altına tutmuş. Bebek yaşta 8 kez ameliyat olmuşum.”

Gençlik yıllarımda fabrikada çalışırken üzerime 10 katlı iskele çökünce belim kırıldı. Evde 1 yıl yerde parkelerin üzerinde hareketsiz yattım. Bir yılda çelik korse ile gezdim. Çocukken mermiye çivi çaktım elim parçalandı. Bir defasında vücuduma demir saplandı. Bir kez kuyuya düştüm. 2 kez merdivenden, bir kez eşekten, bir kez çatıdan, bir kez traktörden düştüm. Okulda duvardan düştüm bacağım kırıldı.

Bir kez üzerime kalorifer peteği düştü. Bir kez matkapla parmağım delindi. İki kez trafik kazası geçirdim, İnşaatlarda 8 kez iş kazası sonucu kesi yaralanmalarım oldu. 3 kez kafam taşla yarıldı. Askerde ayak bileğim kırıldı. Neredeyse hayatımın her yılında bir kaza geçirdim. Şuanda 28 yaşındayım. Bu 28 yılda 26 kez ölümden döndüm. Halbuki sakin ve kendi halinde bir insanım. Neden bunlar başıma geliyor anlamdım. Demek ki öldürmeyen Allah öldürmüyor"

Kaynak:
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Son düzenleme: