• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Dernek A sınıfı ig uzmanlığı sınavına girmemiz için isggm ye açtığımız davayı kaybettik

Onur Umur

Kayıtlı Üye
Sertifika
B Sınıfı
Firma
TEİAŞ
Değerli arkadaşlar,
Değerli avukatımızın danışmanlığında Danıştaya açtığımız davanın dilekçesi reddedildi. Muhtemelen tekrar dilekçe göndereceğiz. Ancak hevesim de baya kırıldı. Açıkçası davanın reddini beklemiyordum. Eklerde dava dilekçemiz var. Dilekçemizde ve eklerinde koyabileceğimiz her türlü savımızı koymuştuk.Danıştay sanki hiçbir şey yazmamışız gibi cevap vermiş.Onu da eklerde sundum

Deniz Derin isimli arkadşaımız bireysel dava açacak ama alacağı sonuç muhtemelen bireysel olacaktır: Onun eposta adresi: denizderin20@hotmail.com
Dava masrafına katkı yapacak grup üyeleri onumur@gmail.com veya 05334910751 no lu telefon aracılığıyla bana ulaşırlarsa memnun olurum
Sağlıcakla kalın

Ekli dosyalar

• CAM00013-a.jpg
    CAM00013-a.jpg
    324,7 KB · Görüntüleme: 119
  • CAM00014.jpg
    CAM00014.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 28
  • ISGGM DEN CEVAP.JPG
    ISGGM DEN CEVAP.JPG
    493,7 KB · Görüntüleme: 19
  • ONUR UMUR DAVA DİLEKÇESİ.doc
    74,5 KB · Görüntüleme: 16
Moderatörün son düzenlenenleri:
Onur bey,

Bende az önce sayın müsteşarla görüşüyordum. Dilekçemizi Kasım beye ilettiğini ve inceleneceğini bildirdi fakat kendisine henüz bir dönüş olmamış. Türkiye ye geldiğim zaman konuyla ilgili Kasım bey ile irtibata geçmeyi deneyeceğim. Hakkımızda hayırlısı..