• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Afetlere hazırlık ve sanayide acil durum yönetimi eğitimi

AFET YÖNETİMİNİN TEMEL İLKELERİ​

Sanayide afet risklerini değerlendireceğimiz "Afetlere Hazırlık ve Sanayide Acil Durum Yönetimi" isimli eğitimimiz 8 oturum, 16 saatten oluşmaktadır.
  • Etkinlik Tarih: 23.03.2023
  • Saat: 14:00 - 16:00
  • Son Kayıt Tarihi: 23.03.2023
  • Lokasyon: Zoom üzerinden online
  • Katılım kontenjanla sınırlıdır
  • KAYIT LİNKİ:
    Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

AFETLERE HAZIRLIK VE SANAYİDE ACİL DURUM YÖNETİMİ EĞİTİMİ (1/8)
AFET YÖNETİMİNİN TEMEL İLKELERİ

İstanbul Sanayi Odası olarak, 06.02.2023 tarihinde 11 ilimizi etkileyen ve hepimizi derinden yaralayan deprem felaketinin hemen akabinde bir taraftan yardım ve destek çalışmalarımızı hayata geçirirken bir taraftan da bundan sonra yaşanabilecek felaketlere karşı hazırlıklı olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Afetlere Hazırlık ve Sanayide Acil Durum Yönetimi Eğitimi'nde deprem özelinde afetlere hazırlık konusunu alanında uzman isimlerle ele alacağız.

Afetlere Hazırlık ve Sanayide Acil Durum Yönetimi Eğitimi'nin ilk oturumu olan Afet Yönetiminin Temel İlkeleri isimli eğitimimiz 23 Mart 2023 tarihinde 14:00 - 16:00 saatleri arasında Zoom altyapısı kullanılarak yapılacak olup her oturumdan bir gün önce katılımcılarımıza katılım linki gönderilecektir.

Eğitim günü, başlama saatinden 10 dakika öncesinden linke tıklandığında eğitimin yapılacağı sınıfa girmiş olunacaktır.

Katılım Belgesi:
Aşağıda bilgileri verilmiş olan 8 oturumdan oluşan eğitimimizin %75'ine (6 oturum) katılım sağlayanlara katılım belgesi verilecektir. Katılım belgelerinde her oturuma ilişkin katılım durumu ayrı ayrı belirtilecektir. Katılım teyidi için kayıt esnasında kullanılan mail adresi ile eğitime girişte kullanılan mail adresinin aynı olması gerekmektedir.

Ücret :
Konunun önemi ve hassasiyeti nedeni ile bu eğitimimizde kontenjan sınırlı tutulacaktır. Bu nedenle bu eğitimimiz ücretli olarak düzenlenmektedir. Ücret her oturum için 50 TL'dir.

Ödeme Şekli:

• Her oturum için ayrı ayrı kaydolup Kredi Kartı/EFT seçeneklerinden bir tanesi seçilerek ayrı ayrı ödeme yapılarak kayıt tamamlanabilir. (Havale seçeneğinde açıklama kısmına katılımcı ismi yazılmalıdır)
  • Tek oturuma kaydolup Havale/EFT seçeneğini seçerek belirtilen hesap numarasına 8 oturuma katılım bedeli olan 400 TL gönderilerek kayıt yaptırılabilir. (Havale seçeneğinde açıklama kısmına katılımcı ismi yazılmalıdır)

Not: Havale/EFT ile ödeme yapılması durumunda dekontun info@isobel.com.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Havale/EFT Bilgileri:
Hesap Sahibi: İstanbul Sanayi Odası
IBAN No: TR25 0006 4000 0011 0111 5690 56 (İŞ BANKASI)

Program:
  • Afet Yönetiminin Temel İlkeleri - 23.03.2023 - Perşembe - 14:00/16:00
Prof. Dr. Şerif Barış - Öğretim Üyesi - Kocaeli Üniversitesi​
  • Binalarda Yapısal Risklerin Tespiti - 29.03.2023 - Çarşamba - 14:00/16:00
Türkiye Hazır Beton Birliği Yapı Analiz Laboratuvarı​
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İston A.Ş. Yapı Analiz Laboratuvarı​
  • Tesislerinde Yapısal ve Yapısal Olmayan Risklerin Değ. - 05.04.2023 - Çarş.- 14:00/16:00
Beste Ardıç Aslan - İnşaat Mühendisi / İş Güvenliği Uzmanı (A Sınıfı)​
  • Risk Değerlendirmesi ve Afetlerde Huk. Sorumluluklar - 12.04.2023 - Çarş.- 14:00/16:00
Murat Çalışır - İSG Koordinatörü - İstanbul Sanayi Odası​
Prof.Dr. Erdem Özdemir - Marmara Üniversitesi​
  • Sanayide Acil Durum Yönetimi ve Acil Durum Mevzuatı - 26.04.2023 - Çarş.- 14:00/16:00
Murat Çalışır - İSG Koordinatörü - İstanbul Sanayi Odası​
Kadir Tomas - Kurucu - TMS Danışmanlık​
  • Afet ve Acil Durumlarda Psikososyal Risklerin Yön. - 03.05.2023 - Çarş.- 14:00/16:00
Doç. Dr. İdil Işık - Öğretim Üyesi - İstanbul Bilgi Üniversitesi​
  • * Afet ve Acil Durumlarda İlkyardım - 10.05.2023 - Çarşamba- 14:00/16:00
Doç. Dr. Ayşe Coşkun Beyan - Öğretim Üyesi - Dokuz Eylül Üniversitesi​
  • Afetlerde Arama Kurtarma- 17.05.2023 - Çarşamba - 14:00/16:00