• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Ankara'da Maden Ocağındaki Iş Kazası

Ankara'da Maden Ocağındaki İş Kazası
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cenaze evi- Evin önünde dua okunması- Cenazenin camiye taşınması- Cenaze namazı Ankara'da maden ocağındaki iş kazası- Vagon çarpması sonucu hayatını kaybeden işçi, memleketi Bartın'da toprağa verildi Ankara'nın Nallıhan ilçesindeki maden ocağında meydana gelen iş kazasında yaşamını yitiren Macit Yüksel'in (37) cenazesi, Bartın'da defnedildi.
28 Temmuz 2015

is-kazasinda-olen-madenci-topraga-verildi-7549405_x_o.jpg


GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cenaze evi- Evin önünde dua okunması- Cenazenin camiye taşınması- Cenaze namazı Ankara'da maden ocağındaki iş kazası- Vagon çarpması sonucu hayatını kaybeden işçi, memleketi Bartın'da toprağa verildi Ankara'nın Nallıhan ilçesindeki maden ocağında meydana gelen iş kazasında yaşamını yitiren Macit Yüksel'in (37) cenazesi, Bartın'da defnedildi.Yüksel'in cenazesi, yakınları tarafından Ankara'dan alınarak Kumluca beldesine bağlı Hisar köyündeki baba evinin önüne getirildi. Burada Kur'an-ı Kerim okundu, işçinin yakınları taziyeleri kabul etti.Daha sonra Hisar Köyü Camisi'nde kılınan namazın ardından Yüksel'in cenazesi, aile mezarlığında toprağa verildi. Cenaze törenine, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, işçinin ailesi ve yakınları ile madenciler ve vatandaşlar katıldı. Evli ve bir çocuk babası Yüksel'in 9 yaşındaki oğlu Mert ve eşi Şerife Yüksel, güçlükle sakinleştirildi. Macit Yüksel, Nallıhan'a bağlı Çayırhan beldesinde özel bir firma tarafından işletilen maden ocağında, dün, malzeme taşıyan vagonun çarpması sonucu hayatını kaybetmişti.

Haber Yayın Tarihi: 28.07.2015 16:45:00 AA
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst