• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Anket çalışması - süre: 1-2 dakika arasında

I

ipeksu

Merhaba, ben C sınıfı uzman İpek Özenir. Kendimde zamanında yaşadığım için uzmanların iş stresi ve iş yükü üzerine bir çalışma yapmaktayım. Rica etsem anketime katılır mısınız? 10 dk'dan kısa sürüyor.
Çok teşekkür ederim.
Anket linki
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Merhabalar katılımınız için çok teşekkür ederim. Katılım sayısı henüz az:( o yüzden makaleyi hazırlayamıyorum. Sizden ricam etrafınıza da yönlendirebilir misiniz?

Merhabalar anketi tamamladım, yıllara göre maaş skalası çok düşük olmuş lütfen onu en azından Kariyer sitelerinde karşılaştığımız cinsten yenileyin imkanınız varsa :) Uzmanlığı yapma şekli firma bünyesinde olabilir bireysel seçeneği biraz farklı kalmış. Başarılar diliyorum.