• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Bana Bir Şey Olmaz Kanaltürk Ekranlarinda

Özlem Yıldız'ın sunuculuğunu yaptığı ve kanaltürk ekranlarında her pazar 13:00 sularında yayın yapan 'Bana Bir Şey Olmaz' yayın proğramı iş dünyası duayenlerini,sanatçıları ve profesyonelleri konuk alarak İş Sağlığı ve Güvenliği konularına ışık tutarak İş Güvenliği Kültürüne büyük katkı yaparak medya alanında kendi üslübu ile fark yaratmaktadır.

Proğram içeriği olarak iş dünyasında ve iş hayatımızda iş güvenliğinin önemi,eksiklikleri ve çözüm yollarını aramakla beraber sanat camiasından da büyük destek görmektedir.Devlet,Toplum,çalışan,işveren ve iş güvenliği profesyonellerinin sorumluluklarını,iş kazalarını,nedenlerini ve bu hususta çözüm önerileri ortaya koyan proğram iş sağlığı ve güvenliği sektörüne medya olarak büyük bir hizmet vermekte ve toplumda iş güvenliği bilinci ve kültürü oluşturması açısından da büyük alkış almaktadır.

Değerli proğram yapımcıları,sunucuları ve konuklarını ve de Kanaltürk ailesini tebrik eder ve çalışma hayatlarında başarılar dileriz.

Bana Bir Şey Olmaz,her pazar KANALTÜRK televizyonunda Bizlerle olmaya devam etmektedir...