• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Basınçlı kaplar yada yangın söndürücü tüplerde imha talimatı hakkında

S

suleyadasus

Merhabalar
Basınçlı kaplarda yada yangın söndürme tüplerinde imha talimatı olan ,hazırlamakta yardımcı olabilecek fikir sahibi arkadaşlarımız yardımcı olabilirler mi ?
Hurda olarak nitelendirdiğimiz ,korozyana uğramış, hasarlı ,berelenmiş,darbe almış ,doluma uygun olmayan yangın söndürücü tüplerin imhası için uygun ve güvenli bir talimata ihtiyacım var
ama tüplerin imhası hakkında bilgim yok bu konuda çalışma yapmış olan yada böyle bir talimatı olan var ise desteklerini bekliyorum .
Teşekkürler
 
Üst