• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çasgem türkiye’nin “güvenlik koçlarını” yetiştiriyor!

selam arkadaşlar ay sonunda bu eğitime katılıyorum öğrendiklerimi sizlerle paylaşacağım daha önce katılmış kişiler varsa bilgilerinden faydalanabiliriz kolay gelsin

Eğitim Başvuruları:
Eğitim Başvuruları;
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
egitim@csgb.gov.tr adresine mail atılarak yapılacaktır.

Uzaktan Eğitim Tarihi:
19-23 Eylül 2022 (09:30-16:30) (5 GÜN) (Zoom üzerinden Çevrimiçi)
Yüz Yüze Eğitim Tarihi:
17-21 Ekim 2022 09:30-16:30 (5 GÜN)
Yüz Yüze Eğitim Tarihi:
31 Ekim-04 Kasım 2022 09:30-16:30 (5 GÜN)
Yüz Yüze Eğitim Tarihi:
21-25 Kasım 2022 09:30-16:30 (5 GÜN)
Eğitim platformu:
Yüz Yüze Eğitim (ÇASGEM de)
Eğitim Grupları 12 kişilk olacaktır.

**Eğitim Ders Notları Katılımcılar İle Paylaşılacaktır.

Eğitim Ücreti:
3.000 TL+%18 KDV (3.540 TL)

Eğitim Ücretinin Yatırılacağı Banka Hesap No:
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Döner Sermaye İşletmesi
T.C. Halkbank Pursaklar Şubesi IBAN TR58 0001 2001 5700 0005 1000 01 No’lu hesaba

Not: Eğitim ücretini yatırırken eğitime katılacak kişinin Adı-Soyadı ve TC Kimlik No’sunu belirtiniz.

İletişim İçin:
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM)
Yunus Emre Mahallesi Kübra Sokak No:1 Pursaklar - ANKARA
Telefon: 0 (312) 527 65 80
Eğitim Bölümü: 0 (312) 527 65 80 /1449/1463/1489
Sosyal Tesis : 0 (312) 594 15 00 – 527 51 31
Fax: 0 (312) 527 51 23

ADAYLAR İÇİN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR:

Genel Bilgiler:

Eğitim Merkezimiz, zorunlu hallerde duyurulan eğitim tarihlerinde değişiklik yapabilir veya eğitimi iptal edebilir. Yapılan değişiklikler katılımcılara yazılı (mail) veya sözlü olarak bildirilir.
Eğitimler, yeterli katılımcı sayısına ulaşınca kesinlik kazanır.
Başvuru yapanlar, eğitimin açılıp-açılamayacağı bilgisini Eğitim Şube Müdürlüğünden teyit etmelidir.
Online başvuru yapan katılımcılardan eğitim ücretini yatırmayan adayların başvurusu geçersiz sayılacaktır.
Programın sonunda katılımcılar, eğitimi tamamladığını gösterir belgeyi almaya hak kazanacaktır. Eğitimi tamamlamayan katılımcılara belge verilmeyecektir.

Ücret İadesi Yapılabilecek Durumlar
Eğitimin, Merkezimiz tarafından iptal edilmesi durumunda adayların ücret iadesi Merkezimiz tarafından gerçekleştirilecektir.
Ücret ödeyen adayların sağlık sorunları, birinci derecede yakınlarının doğumu/ölümü nedeniyle eğitime katılamama durumunda Merkezimize ıslak imzalı dilekçe ile başvurmaları halinde adayların ücret iadesi gerçekleştirilir ya da aynı mali yıl içerisinde aynı eğitim programının bir başka tarihine aktarım yapılabilir.
Online başvuru yapıp ücret ödeyen adayların eğitim duyurusunda yer alan “Son Ödeme Tarihi” ne kadar ıslak imzalı dilekçe ile Merkezimize başvuru halinde ücret iadesi gerçekleştirilir.

Ücret İadesi Yapılamayacak Durumlar
Ücret İadesi Yapılabilecek Durumlar dışında; eğitim duyurusunda yer alan “Son Ödeme Tarihi”nden sonra adaylara eğitim ücreti iade yapılamaz.
Ücret ödemesi yapıp eğitime katılmayan adayların ücret iadesi yapılamaz.
Mazeret sebeplerini (sağlık, doğum, ölüm vb.) Merkezimize ıslak imzalı dilekçe ile beyan etmeyen adayların ücret iadeleri yapılamaz.

link:
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Bu fiyatlar yüksek

selam arkadaşlar eğitim iyi katılmanızı tavsiye ederim