• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik [Dec 12, 2014] GEA-SAR ARAMA KURTARMA EĞİTİMİ-Kocaeli (Kocaeli)

GEA Arama Kurtarma Grubu
Temel Arama Kurtarma Eğitimleri Başlıyor...

Eğitim Konuları
Temel Afet Bilinci Eğitimi
Depremle Birlikte Yaşam
Yangından Korunma
Temel İlkyardım
Arama Kurtarma Nedir?
Temel Arama Kurtarma Eğitimi
Arama Kurtarma Malzemeleri
Arama Kurtarma Operasyonunun İşleyişi
Arama Kurtarma Gönüllülerinin Etik İlkeleri
Temel Bina Bilgisi

GEA –(Toprak Ana), 1994 senesinde Yeni Yüksektepe Kültür Derneği bünyesinde kurulmuş, tamamı gönüllü üyelerden oluşan bir arama kurtarma,ekoloji ve sosyal kampanyalar grubudur.
GEA Ekibi ulusal ve uluslararası alanda yaşamı tehdit eden bütün felaketlerde, afet sonrasında enkaz altında kalmış insanlara ulaşmak için arama kurtarma operasyonları gerçekleştirmekte, ihtiyaç halinde afet bölgesinde tıbbi ve insani yardım faaliyetleri sürdürmektedir. GEA 1999 senesinden beri INSARAG (Birleşmiş Milletler Uluslararası Arama Kurtarma Ekipleri Tavsiye Grubu) üyesidir.

Eğitim ücretsizdir.
Yeni Yüksektepe Kültür Derneği
Aktiffelsefe İzmit Şubesi İletişim Bilgileri:

Lütfen rezervasyon yaptırınız.
Tel: 262 331 84 84- 532 656 91 63
Adres: Ömerağa Mah. Salim Efendi Sokak Alemdar İş Merkezi Kat:3
(Fethiye Hamamı Arka sokağı)

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

https://www.facebook.com/events/1532303213682930/

Merhaba,
5 aralıkta eğitim tanıtımı yapılmış olup ilk ders bu cuma günü saat yedi dedir.Duyurudaki sabit telefonu arayarak sesli mesaj bırakabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.