• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İngilizce öğrenmek isteyenlere

Udemy sitesinde yüzlerce eğitim videoları olan bir site. Bazı eğitimler ücretli verilmekte. Ben youtube dan da baktım bu eğitimin tüm videoları orada yoktu. Udemy üzerinden 500 küsür tane videosu mevcut. Anlatımı da hoşuma gitti. Bugüne özelde indirim yapılmış şimdi gördüm hem eğitimlerin ücretinde indirim yapılmış hemde 1 kurs alana 1 kurs yapmışlar. İncelemek isterseniz diye sitenin linkini ve bu ingilizce eğitim videosunun linkini aşağıya ekliyorum.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

Cambly bence, kendi telafuzunu hoca duyup düzeltmedikten, akışına göre pratik yapmadıktan sonra teoride bilip konuşamıyor olan kişiler oluyoruz :) Black Friday indirimleri de var, iş bankasına taksit imkanı var.

Daha önce hem sahada hem dokümanda çalışmış biri olarak (konuşmaya çalışırken) unuttuğumu fark edince almıştım hemen. 15 dk haftada 2 gün en azından taze tutuyor hayatınızda yer alıyor ingilizce.