• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iyilestirilmis Temiz Ve Saglikli Cevre Toplumu

AydinErden68

Kayıtlı Üye
Katılım
29 Temmuz 2015
Sertifika
Diğer Belge
Firma
DM engineering Mulhouse /France
Portatif Tuvaletlerimiz

dmengineering@hotmail.fr

aydin.erden@hotmail.fr

TOILETTE AUTONOME

Amerika ,Canada ve Avrupa da zorunlu hale getirilmis seyyar tualetler çok yogun bir sekilde her alanda mecbur olarak uygulanmaktadir .Saglik ve Temiz Toplum , Cevre Koruma Yönetmenligi alaninda uygulanmaktadir ;
 

Ekli dosyalar

  • nomade_p2 (2).jpg
    nomade_p2 (2).jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Tuvaletlerimizin dis düzeyine ,reklam yapistirilabilir haldedir ,geri dönüslü yatirim elde edilebilinir .Ayrica kendi kendini yikayan ve dezenfekte edebilmektedir .1000 litre birikim deposu bulunmaktadir , veya sistem var olan kanalizasyona baglanabilir ..
 
Üst