• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Konyadan Bir Uygulama

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!


Konya'da tehlikeli yıkım
Beyşehir ilçesinde 2 inşaat işçisi, 4 katlı bir binada hiçbir güvenlik tedbiri almadan yıkım yaptı.

0865fc9f9b06180220ab23aeb73615c8.jpg


....
Alınan bilgiye göre, Evsat Mahallesi'nde daha önce iş yeri olarak kullanılan binada, bitişiğindeki 3 katlı binaya zarar vermemesi gerekçesiyle iş makinesi kullanılmadan işçiler ile yıkım çalışması başlatıldı.Baret ve emniyet kemeri olmayan işçiler, binanın en üs katına çıkarak, yoldan geçen araçlar ve vatandaşlara aldırmadan balyoz ve çeşitli aletlerle binayı yıkmaya çalıştı.Her an düşme tehlikesine rağmen, çevredekilerin uyarılarını dikkate almadan çalışmayı sürdüren işçiler, ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.Caddeden geçenler, bu tehlikeli çalışmaya uzun süre bakarak şaşkınlıklarını gizleyemedi.

y%FDk%FDm2.jpg
y%C4%B1k%C4%B1m3.jpg
y%C4%B1k%C4%B1m4.jpg
 
Üst