• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Merhaba isg türkiye

Onur Umur

Kayıtlı Üye
Sertifika
B Sınıfı
Firma
TEİAŞ
Değerli İSG Profesyonellleri merhaba. Sitemiz herkese hayırlı uğurlu olsun. Hep beraber "nitelikli" bilgi paylaşımında bulunmamızı temenni ederim.

Adım Onur. TEİAŞ'ta çalışıyorum. Elektrik ile ilgili özellikle Yüksek gerilim ile ilgili iş tecrübem var. B ualanda sorularınızı içtenlikle yanıtlayabilirim. Bursa'da ikamet ediyorum.

Sağlıcakla kalın

Onur UMUR
Elektrik Müh.
Enerji Y. Lisans

Onur bey hoş geldin,

isgTurkiye inşallah herkese hayırlı olur, burayı kendimiz için değil mesleğe ve meslektaşlara faydalı olabilmek için kurduk. Umarım herkes sahip çıkar ve her geçen gün birlikte büyürüz.

Fatih bey, öncelikle hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim. İSG alanında böyle bir kaç site var ve gerçekten de özellikle bu işe yeni başlayanlar olmak üzere hepimize yol gösterici olmaktadırlar. Bakanlığın bu konuda ki bilgi ve yayın eksikliğini sizler sayesinde gidermekteyiz. Başarılar dilerim. Güvenle Büyü İSG Türkiye :)

Nurdan DAHİ
A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
Tez Medikal OSGB

Fatih Bey öncelikle tekrardan ellerinize kollarınıza sağlık çok faydalı bir site olduğunu söyleyebilirim.
Tohum firmasında çalışmaktayım. İSG ile ilgili sorularınızı elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım.
Herkese iyi çalışmalar diliyorum.

Feride hanım teşekkür ederim. Hepinizin destekleriyle herkese faydalı olabilecek bir site olacağız inşallah.

Lütfen kimsenin soru sormasını beklemeden paylaşımlarınıza başlayın :)

Merhabalar Arkadaşlar Bende Aranıza Yeni Katıldım. Hayırlı Uğurlu Olsun. Bende Her Konuda Yardımcı Olmak İsterim Saygılar.

A.Kürşad ATASEVER
Elektrik-Elektronik Mühendisi
İş Güvenliği Uzmanı

Merhaba Fatih,
Merhaba İSG Türkiye ahalisi :)
Ben serbest halde dolaşan ama zaman zaman koloniye ihtiyaç duyan bir garip iş güvenliği uzmanı ve çevre mühendisiyim.
Mesleklerim ile ilgili eğer biliyor isem her zaman cevaplarım.

Bol verimli paylaşımlar dilerim.