• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Online Baş Denetçilik Eğitimleri

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!

ISO 9001:2008 ve OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BAŞ DENETÇİLİK EĞİTİMİ :
Kariyerinize yeni bir yön vererek uluslararası imza yetkisine sahip olmak istermisiniz..?
Eğitim sonunda edineceğiniz yetkinlik ve alacağınız yetki ile:
– Kendi eğitim ve danışmanlık firmanızı kurarak firmalara kurumsal danışmanlık yapabilirsiniz.
– ISO 9001:2008 konularında eğitimler vererek sertifika imzalayabilirsiniz.
– Bir denetim firmasının havuzuna CV nizi ekleyerek denetçi olarak çalışabilirsiniz.
– Kurumlara ISO 9001 belgesi sistem kuruluşunu yaparak belgelendirmesini sağlayabilirsiniz.
– Kamu kurumları veya Özel kurumlarda Baş Denetçi olarak çalışıp sistemin işleyişinden sorumlu olabilirsiniz.
EĞİTİME KATILIM ŞARTI :
– ISO 9001:2008 veya OHSAS 18001 Temel Dökümantasyon Eğitimini almış olmak
– ISO 9001:2008 veya OHSAS 18001 İç Tetkikçi Eğitimini almış olmak
– İstenildiğinde bu belgeleri kurumumuza ibraz etmek

SINAV AÇIKLAMASI :
Kursiyerlerin sınav olma süreleri maksimum 60 dakikadır. 60 Dakika sonunda sınav sayfası otomatik olarak kapanacaktır.
Bir kursiyer değerlendirme sınavına toplamda 3 kez arka arkaya girebilir. 3 Sınavda da başarılı not alamazsa kursiyer Eğitime Katılım Sertifikası alabilir. Ancak üzerinde akreditasyon logosu olmaz.
Eğitimi satın alan kursiyer, eğitim sonucunda başarılı olsun veya olmasın DÜKAD’a ödediği eğitim bedelini geriye isteyemez.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN 0532 160 84 06 arayınız