• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

S

Sabahat Çanakçı

Arkadaşlar merhaba,
Ben Norm Muayene Mühendislik şirketinde elektrik-elektronik mühendisi satış ve pazarlama sorumlusu olarak çalışmaktayım.

Norm Muayene Mühendislik 6331 Sayılı İş sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği’ kapsamında periyodik muayene yapan,TÜRKAK’tan akredite A tipi bir muayene kuruluşudur.
Norm Muayene olarak;

• Basınçlı kapların periyodik kontrollerini,
  • Kaldırma iletme makinelerinin periyodik kontrollerini,
  • Yangın ve havalandırma tesisatlarının periyodik kontrollerini,
  • Endüstriyel rafların periyodik kontrollerini,
  • Elektriksel Ölçümleri
  • Ortam Ölçümlerini (İş Ortağımız ile) yapmaktayız.
Firmamızına ait tanıtım dosyasını,akreditasyon belgemizi ve referanslarımızı ekliyorum. Oradan da incelemelerde bulunabilirsiniz.
Periyodik kontrol hakkında her zaman aşağıdaki iletişim adreslerinden bana ulaşabilirsiniz.
0552 605 55 23
0543 210 13 56
sabahat@normmuayene.com.tr

Ekli dosyalar

• NORM MUAYENE MÜHENDİSLİK AKREDİTASYON 2019.pdf
    435,2 KB · Görüntüleme: 20
  • NORM MUAYENE MÜHENDİSLİK AKREDİTASYON KAPSAMI 2019.pdf
    704,9 KB · Görüntüleme: 10
  • NORM MUAYENE MÜHENDİSLİK REFERANSLAR.pdf
    1,1 MB · Görüntüleme: 6
  • NORM MUAYENE MÜHENDİSLİK TANITIM..pdf
    5,6 MB · Görüntüleme: 13